یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Monday, March 27, 2006
پاییز اصلاحات
فصل پاییز سال ۱۳۸۴ دردناک‌ترین فصل برای بسیاری از اصلاح‌طلبان داخل دولت بود. بسیاری از آنان مجبور شدند عطای میز و صندلی این چند سال را به لقایش ببخشند که البته خیلی از این کار لذت نبردند.
احمدی‌نژاد هم که در نیویورک متوجه شده بود که علائم ظهور دارد به او چشمک می زند، بعد از بازگشت به جمکران رفت و تصمیم گرفته شد بودجه سالانه اداره آنجا نیز افزایش یابد. قرار است هر سال تعدادی از جلسات هیات دولت در جمکران برگزار شود.
پاک کردن اسرائیل از نقشه هم سر و صدای زیادی به پا کرد، تا جایی که مجله نشنال جئوگرافیک تمامی قراردادهای چاپ نقشه جهان را لغو کرد تا ببیند در آینده نزدیک تکلیف اسرائیل چه خواهد شد.هاله تقدس

در سفر نیویورک محمود احمدی‌نژاد متوجه شد بوسیله یک هاله نورانی احاطه شده و اشعه شیطانی شیطان بزرگ رویش کارگر نمی‌شود. گفته می‌شود سلمان رشدی که الان ساکن نیویورک است در حال نوشتن کتاب جدید "هاله‌های شیطانی" است.

استاندارد شدن هاله تقدس


احمدی‌نژاد که دید کسی جز خودش هاله را جدی نمی گیرد، رفت سراغ مظلوم‌ترین آدم حوزه علمیه تا او سند "هاله" را تایید کند. هر چه درباره معجزاتش در نیویورک برای آیت‌الله جوادی آملی گفت، طرف بیشتر ترسید و فقط زیر لب زمزمه می‌کرد: الحمدلله..

کورش آسوده نخوابید


این جماعت وزارت نیرو با کورش چپ هستند، این بنده خدا این همه سال است که می‌خواهد آسوده بخوابد، حالا اینها می‌خواهند خوابگاه دائمی‌اش را ببرند زیر آب!


ماهواره‌های محجبه

هر سال چند بار به ماهواره‌های مردم گیر می‌دهند! البته منظور آنتن‌های ماهواره‌ای است! البته ملت قهرمان ایران هم می‌دانند که چون آنتن‌های ماهواره ای اندکی برادران را تحریک می‌کند، چگونه مشکل را حل کنند!


وحدت حوزه و دانشگاه مدل سال ۱۳۸۴
وقتی رئیس یک مرکز قدیمی دانشگاهی را بردارند و جایش یک روحانی بگذارند، معلوم است که خبرهایی هست. گفته می‌شود از سال‌های بعد درجات تحصیلی دانشگاهی و حوزوی مشابه خواهند بود. به عنوان مثال "سطح" معادل لیسانس، "خارج" معادل فوق لیسانس و ... خواهد بود.

محمود پاک‌کن

آقا محمود، که مدت‌ها خیابان‌های شهر را در دوران شهرداری پاک می‌کرد، فیلش یاد هندوستان کرد و در کنفرانس "جهان بدون صهیونیسم" اندکی گل‌واژه گفت. او خواستار پاک شدن اسرائیل از روی نقشه شد.


سندیکا

سندیکای اتوبوسران به همه گروه‌های صنفی ثابت کرد که می‌شود پای شعارهای داده شده هم ایستاد. گفته می‌شود انجمن صنفی روزنامه‌نگاران قرار است چند سال بعد تصمیم بگیرد که می‌توان برای دفاع از حقوق روزنامه‌نگاران اعتصاب هم کرد یا نه؟

آخرین قسمت سال ۱۳۸۴ در اولین شماره هفته آینده روزمنتشر خواهد شد0 Comments:
Links to this post:
Create a Link