یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Tuesday, February 09, 2010
جناب آقای شریعت‌نداری
با سلام،

احتمالا سواد دارید. چون وقتی مردم را بازجویی می‌کنید، متن اقرارنامه را می‌خوانید و اگر کامل نبود، از ایشان می خواهید، یا مجبورشان می‌کنید که مطابق میل‌تان کامل‌ترش کنند.

قبلا هم گفته بودم که نقل قول از وبلاگ من در روزنامه وابسته به رهبری‌تان، ممنوع است. این خط را بالای وبلاگ نخوانده‌اید؟

انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسالت و رسانه​های مشابه، حرام است

اما، گفته بودم که هر وقت بی دقتی می‌کنید، حال‌تان را خواهم گرفت. نه، این کار الان نمی‌کنم، جمع می‌کنم، وقت دیگری حال‌تان را جا می‌آورم تا یارانتان دچار سوزش بخش پسین بشوند، تا وقتی پای میز می‌نشینند، دردش تا مدت‌ها باقی بماند.

اما چند نکته:

من به سخنان آقای کدیور گیر دادم، چون نپسندیدم. خاتمی هم حرفی بزند که فکر کنم بی‌خود است، می‌نویسم. کروبی و موسوی و الباقی هم جای خود دارند... اما به سخنان رهبر سابقا معظم شما هم گیر داده‌ام، چرا آنها را منتشر نمی‌کنید؟ کاریکاتور رفیق‌تان محمود هاله را بارها گذاشته ام اینجا، اما منتشر نمی‌کنید! این دل آدم را می‌شکند!

در ضمن عرض کنم که من دیگر در رادیو زمانه کار نمی‌کنم. آذرماه سال پیش کارهایم را به خاطر راه‌اندازی سایت خودنویس کم کردم، و از اول ماه فوریه دیگر افتخار همکاری با آنرا ندارم. الان هم کاملا درگیر این سایت هستم که ضد انقلاب خوانده‌اید. گمانم معنی ضد انقلاب را هم نمی‌دانید.

هنوز هم نمی‌دانید که در خودنویس، شهروندروزنامه‌نگارها تولید کننده محتوی هستند.

تعدادی از شهروندانی که بر خلاف شما به سانسور معتقد نیستند عضو خودنویس هستند. در خودنویس ما کسی را مجبور به تک‌نویسی نمی‌کنیم.

----

اشتباه بزرگ شما این است که خیال می‌کنید همه به عقد جناح‌های سیاسی یا قدرت در آمده‌اند یا باید در بیایند. می‌خواهید از مطالب انتقادی این و آن استفاده خودتان را ببرید. از فرزندان عمرو عاص و نوادگان یزید که بیت و نهادهای مرتبط را اشغال کرده‌اند چه انتظاری می‌توان داشت؟ داشتم پریروز فکر می‌کردم وزیر معاویه باید چه قیافه‌ای می‌داشته؟ شبیه هنرپیشه سریال «امام علی» نمی‌توانست باشد. کراهت روحی و شکلی می‌بایستی در موردش تمام و کمال می‌بود...چیزی شبیه برادر حسین کیهان...

امروز کاریکاتوری که می‌خواستم از کریه‌ترین موجود قلعه حیوانات بکشم، نکشیدم، چون خوشگل در می‌آمد...خوشگل‌تر از شما...شاید وقتی دیگر...

Labels: