یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Thursday, September 29, 2005
هسته‌‌های بحث بر انگیز
آقا این مبحث هسته‌ای هم عجیب عده ای را ماتحت تاثیر قرار داده. ما فقط از هویت هسته‌های مبارک(حوزه شخصی) دفاع نمودیم ولی ماجرا به حوزه عمومی هم کشیده شد! حالا که فعلا ممکن است کار به شورای حکام و شورای امنیت هم بکشد و برایش پروتکل الحاقی هم صادر کنند! ولی ما شرف داریم و زیر بار الحاق به درخواست کنندگان نمی‌رویم!

و اما خواندیم که سیما خاتون فرنگوپولیس آبادی نوشته است که اصلا ناراحت نشده! مگر ما برای ناراحت کردن افراد کرم می‌ریزیم؟ کار ما قلقلک است از راه دور و نسبتا شرعی که آن دنیا در محضر خدا نگران دست درازی به نامحرم نباشیم! خدا راشکر می کنیم که فمینیست اعظم غمین نیست! وگرنه ما کلی وجدان مبارکمان درد می گرفت.

ما هم اطمینان می دهیم نه تنها به دل نگرفته‌ایم، بلکه به هسته هم نگرفته‌ایم، و این از خوبی‌های عالم بلاگ است.
خداوند فمینیست‌های افراطی و سوژه‌ساز را سالم و سر حال نگاه داراد که مایه شادی ما هستند(بعضی شان هم مایه شادی حسین نیلچیان عزیز- همسر شادی صدر!!!).

در هر حال به امید خداوند پس از مطالعات بسیار در باب فمینیست های افراطی یا عملگرا! وانواع مختلف و مطالعات غیر کاربردی، و یافتن کاراکترهایی مناسب(مگر پیدا می شود؟) هر از گاهی دل مردان آزاده رنج کشیده از این قوم تازه به دوران رسیده(مگر چند سال است سر وکله شان پیدا شده؟) را خنک خواهم کرد.البته فعلا دارم سایت‌های مختلف فمینیست‌ها را بررسی می کنم تا شاید بتوانم انواع خوشگل ایشان را هم بیابم. لطفا برای بنده آدرس بفرستید اگر یافتید!