یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Friday, April 29, 2005
نقد کاندیداها
به نظر من هیچ چیز به اندازه ایجاد فضای نقد نمی‌تواند به مردم در انتخاب یا عدم انتخاب کاندیداها کمک کند.معمولا اطرافیان نامزدها رابطه خوبی با منتقدین ندارند و سعی می‌کنند از طریق واسطه‌هایی، این جماعت مزاحم را خاموش کنند. بازی انتخابات در کشور ما ایرادهای فراوانی دارد. از جمله کوتاه بودن مدت مبارزات که وقت محدودی به نامزدها برای تبلیغ و منتقدین برای سوال کردن از آنها می‌دهد. بحث من اصلا مربوط به تخریب چهره‌ها نیست، پرسیدن سوال‌هایی است تا بدانیم آیا کاندیداها هنوز بر همان طبل قدیمی می‌کوبند یا با گذر زمان راه‌های جدیدتری یافته‌اند؟

در سه ماه گذشته منتقدین با پیام‌های"فعلا دندون رو جیگر بذار"، "حالا مگه حرف تو چه تاثیری داره"،"اگه این نیاد کی بیاد"،"از شما دعوت کردن بیای توی ستادشون"و ...به کرات روبرو شده‌اند.چرا؟

چرا؟ انگار روش ساکت کردن یا خریدن آدم‌ها بهترین راه رای جمع کردن است. الحمد‌الله بعضی از منتقدین منتظر چنین روزهایی بوده‌اند!

الان فرصت بسیار جالبی پیش رو است. بعضی نقدها و یا حمله ها را باید ثبت کرد و بعد از پایان رای شماری، به بررسی آنها پرداخت. دلم می خواهد این بازار نقد در تمام چهار سال بعد گرم بماند....
0 Comments:
Links to this post:
Create a Link