یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Tuesday, May 24, 2005
به سلامتی، معین هم با حکم حکومتی تایید صلاحیت شد و رو سیاهی به ذغال ماند
ای مصطفی! درود بر تو که زیر بار حکم حکومتی می‌روی! درود بر تو که مشروعیت مردمی را به هیچ خواهی خرید...

از شعار و این چرت و پرت‌ها که بگذریم، از اخبار داخلی ستاد معین برایتان بگویم! خودش مانده که قبول کند یا نه. اگر قبول کند، مشارکتی‌ها خوشحال می شوند، چون بخش عمده روابط تجاری و اقتصادی‌شان سر جایش می‌ماند. مشارکتی‌ها دارند به او فشار می آورند که "بله" را بگوید.

کسانی که در ستاد هستند و وابستگی به قدرت و ثروت ندارند، دارند به معین التماس می کنند که قبول نکند. ظاهرا نامه‌ای هم از طرف بچه‌های تحکیم خطاب به معین دارد نوشته می شود که زیر بار نرود.

مصطفی تاج‌زاده هم گیر کرده، از یک طرف مشارکتی است و از طرف دیگر عضو سازمان مجاهدین انقلاب! مشارکتی‌ها دارند به معین فشار می آورند که بپذیرد، مجاهدین هم دارند می‌گویند تا ۴۸ ساعت صبر کند.

خدائیش عجب خر تو خر بامزه‌ای است.

معین اگر در این لحظات عاقلانه عمل کند، قابلیت تبدیل شدن به یک رهبر سیاسی را از خود نشان خواهد داد، اگر نه، همان وزیر علوم بی‌خاصیت سابق است.
1 Comments:
Anonymous albar said...
به نظرم معين در انتخابات شرکت خواهد کرد ... به هر حال مدتي است خودش و دور وبری ها دلشان را حسابي صابون زده اند. اما حالا براي خالي نبودن عريضه اعتراضي هم خواهد کرد .... اگر قصد داشت در کند بلافاصله رد مي کرد .... اين که گفته دو روز ديگر نظرش را اعلام مي کند هم خودش مثلا جزئي از اعتراض مشارکت بي خاصيت است....
حالا فقط سياست اقا را داشته باشيد ... معين همينطوري اندک شانسي داشت اما ولي اگر حکم حکومتي را قبول کند راي هايش ريزش مي کند .... بابا اخر شطرنج بازيند اينها....

Links to this post:
Create a Link