یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Friday, March 31, 2006
چند نکته:
من و بقيه اعضا روز از پاسخ​گويی مستقيم در باره "روز"، بنا بر اساس​نامه آن منع شده​ايم، تنها سخنگوی روز می​تواند در مورد مسائل مربوط جواب بدهد. اگر سوالی داريد لطفا به editor@roozonline بفرستيد.

برخلاف نظر بعضی​ها، بشدت مايل به معرفی ماموران محترم و غير محترم هستم، و از دو سال پيش پس از دو تهديد جداگانه درخواست رسمی برای بررسی موارد مربوطه به پليس کانادا داده ام. در اوائل ۲۰۰۴ چند نفر مامور آر.سی.ام.پی مسوول تحقيق در مورد کسانی بوده​اند که ممکن است مرا تهديد کرده باشند.


به جهت کمی اطلاع بعضی از دوستان عجول که از ساز و کار شکار منتقدين در آمريکا مطلع نيستند بايد بگويم که اندکی مطالعه می​تواند برايشان موثر و مفيد باشد. بسياری از مقامات دولت بوش دقيقا راه انحرافی جماعت دهه ۵۰ را می​روند. در آن ماجرا تنها کسانی که متضرر شدند، هنرمندان آزاد و نويسندگان و کسانی بودند که بعدها معلوم شد قربانی تسويه حساب​های گروهی شده​اند.

اتفاقا صحبتی که با چند نفر از دوستان و بلاگرها در همين رابطه داشتم، از آنها خواسته​ام که خيلی محکم مقابل تمامی ادعاهای فرضی بايستند، و اگر فرد شاکی که به بعضی از جاهای مختلف ايميل زده جرات دارد، رسما به ميدان بيايد تا ببينيم حرف حسابش چيست.

اگر ايشان می​خواهند پشت اسم "حقوق بشر" پنهان شوند و حقوق بقيه را نقض کنند، دو قدم تشريف بياورند تورنتو با هم علنا و در مقابل همه صحبت کنيم. اسمش را بگذاريد مناظره يا هر چيز ديگر، تا سيه روی شود هر که درو غش باشد.
0 Comments:
Links to this post:
Create a Link