یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Saturday, April 14, 2007
گزارش‌های این هفته ایرانیان کانادا

ايرانيان کانادا

گفت و گو با آرشام پارسی دبیر کل سازمان دگر باشان ایرانی در کانادا
هم جنس گرایان پناهجوی ایرانی در ترکیه چه می‌کنند؟

با افزایش روند خروج هم جنس گرایان و دو جنس گرایان ایرانی از کشور، آنها در کشور ترکیه با شرایط دشوار زندگی دست و پنجه نرم می کنند و ماهها برای گرفتن پناهندگی از کشورهای خارجی در نوبت می مانند .

اگر بنیادهایی مثل بنیاد دیوید سوزوکی همه ِ اعتبار و علت وجودی خود را در آغاز مدیون نام و شهرت یک نفر بوده و هستند، سازمان گرین پیس یا "صلح سبز"به دلیل زمینه ِ فعالیت ها و راه و روش هایی که برای رسیدن به هدف هایش انتخاب کرده معروفیت بین المللی دارد.

رفتن يا نرفتن

بيشترين مهاجران ایرانی در آمريكا با يك ميليون و پانصد هزار نفر و سپس كانادا و انگليس به ترتيب با ۲۰۰ هزار و يكصد و ٨٠ هزارنفر به سر مي برند.


گفت و گو با سیما شاخساری، پژوهشگر مردم شناسی
همجنس گرایان ایرانی ابزار سیاسی‌اند؟

روز چهارشنبه 11 آوریل به دعوت بخش مطالعات خاورمیانه و تاریخ دانشگاه تورنتو، سیما شاخساری پژوهشگر ِ بخش مردم شناسی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا یک جلسه سخنرانی و گفت و گو در باره موضوع همجنس گرایان در دیاسپورای ایرانی برگزار کرد.


اخبار کانادا
کانادا، کانادا

پیام اخوان استاد دانشگاه ، کار شناس حقوق بین المللی و مشاور سازمان ملل متحد در زمینه حقوق بشر از استفن هارپرنخست وزیردولت کانادا خواسته که موضوع قتل خانم زهرا کاظمی را تعقیب کند.

Labels:

0 Comments:
Links to this post:
Create a Link