یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Tuesday, September 25, 2007
سلطان محمود به نیویورک می​رود
آقا، من کم آوردم! اين يکی ديگر شاهکار بود. مرده​شوي رسانه​های امپرياليسم خبری را بردند که يک​پارچه عليه حقانيت هسته​اي ايران سخن​پراکنی می کنند و ....

بابا برويد کشک​تان را بساييد!( يا بسابيد!). ما با يک احمدی​نژاد احتياج به دشمن نداريم که؟ اين همه زحمت می​کشد که بگويد همه کاره است، آخر سر رسانه​های آمريکايی می​گويند او فرمانبردار رهبر ايران است.

وقتی ديروز در دانشگاه کلمبيا سخنرانی می کرد، من بدبخت خواب بودم تا ببينم رسانه​ها مستقيما چه برداشتی دارند می کنند و چه چيزی عايدم خواهد شد. از شانسم، وقتی ساعت ۶ بيدار شدم ديدم کلی حرف بامزه زده ولی فقط یک ساعت وقت دارم تا کاريکاتورم را برسانم!

وقتی گفت که ما همجنس​باز نداريم، مردم از خنده! طرف دو سال شهردار تهران بوده، ده​ها گزارش در دوره رياست جمهوری​اش در باره همجنس​​گرايان و برنامه​های نيروی انتظامی برای برخورد با ايشان را خوانده، بارها و بارها به پارک دانشجو سر زده و ... حتی انگار این همه به قم که رفته نشنیده جوک​های آقایان علما در دوران طلبگی اطراف چه می​گذرد و ...

شايد می​خواسته حرفش را طور ديگری بزند و بگويد ما مثل آمريکا همجنس​گرا نداريم. بله، در ايران همجنس​گرايان آزادانه نمی توانند اظهار وجود کنند چون ممکن است کشته شوند. خود خاتمی​اش هم پارسال در آمريکا نتوانست اظهار​نظر مناسبی در باره وضعيت همجنس​گرايان داشته باشد.

وقتی دولت ايران علی شاکری و کيان تاج​بخش را آزاد کرد، معلوم بود برای کم کردن حمله به احمدی​نژاد در آمريکا سعی می​کنند فضا را اندکی بهبود ببخشند، اما وقتی رئيس دانشگاه کلمبيا عنوان می​کند که از کيان تاج​بخش به عنوان استاد مدعو دعوت خواهد کرد تا به اين دانشگاه برود، مساله چندان به نفع دولت احمدی​نژاد نخواهد بود. وقتی آنجا رئيس دانشگاه در باره بهايی​های ايراني، نامه اکبر گنجی و ۳۰۰ روشنفکر و الباقی ماجرا​ها حرف زد، می​شد فهميد که احمدی​نژاد حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

این همه سال ملت را رنگ کرده​اند که که چون در موقعیت حساسی هستیم، در باره حقوق بشر نباید حرفی زد و ...آن روزی که زدید روزنامه​ها را بستید و جناب خاتمی قهر کرد و به جای مقابله فقط کمردرد گرفت، مشکل هسته​ای داشتیم؟ آن روزی که خانه​های همه را می​گشتید برای یافتن یک اثر جاسوسی تا روزنامه​ها را پایگاه دشمن بنامید و روزنامه​نگاران را جاسوس، آمریکا ما را تهدید می​کرد؟ آن روزی که دوستان عزیزتان زدند چند نفر نویسنده را فرستادند آن دنیا، براندازی تهدیدتان می​کرد؟

جان من شعور چیز خوبی است. می​گوید حالا که رسانه​های دشمن دارند بی رحمانه هجوم می​آورند به احمدی​نژاد، تو حرف نزن! زور دارد. نه؟

Labels:

0 Comments:
Links to this post:
Create a Link