یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Friday, December 14, 2007
بی دقتی جماعت نیمه پنهان
اولا، نمی‌دانم برادر حسین کی به سراغ خبرچین‌های با پدر و مادر خواهد رفت. مشتی آدم مواجب‌بگیر و یا خودفروش داخل و خارج از کشور مستخدمش هستند بی‌آنکه حداقل صلاحیت خبرچینی را داشته باشند.

برادر حسین که پرونده همه را دارد، خب کمی سوابق این خبرچین‌ها را بررسی کند و بی‌خودی در روزنامه‌اش این همه خطای حرفه‌ای را بروز ندهد!

این گزارش را الان خواندم، و کله‌ام سوت کشید از غیر حرفه‌ای بودن سیستم جاسوس بازی اطلاعات و کیهان. یا عامدا این همه به خطا رفته‌اند، یا واقعا نمی‌دانند چه می‌نویسند. ابر و باد و مه خورشید و فلک در کارند تا این گزارش تحلیلی بیش از حد غلط از آب در بیاید!

آقاجان! لطفا به خبرچین‌های شبکه اینترنتی‌تان بفرمایید که اطلاعات درستی به شما برسانند! چرا اینقدر پول بیت‌المال را صرف این حرام‌خوران می‌کنید؟ جعفر کذاب دیده بودیم، اما نه اینقدر!

لا‌اقل اگر جواسیس عزیزتان درس‌شان را درست می‌خواندند، این همه خزعبلات تحویل‌تان نمی‌دادند.

مطلب امروز کیهان، بوی تار "عنکبوت" می‌دهد. پروژه‌ "مهندسی" شده سه سال پیش را یادتان هست؟ خداوند به عده‌ای آدم بی‌گناه که باز قربانی پروژه‌های خطای جماعت می‌شوند رحم کند.

باز هم یک گروه دیگر باید کاغذ‌های بازجویی "مهندسی" شده را عینا بازنویسی کنند و لابد "پورزند" دیگری پیدا می‌شود وهر کسی در دفتر تلفن‌‌اش بوده، جاسوس سیا از آب در خواهد آمد.

در این بین هم خبرچین‌های خودفروخته برای تسویه حساب با جماعت داخلی و خارجی، هزار و یک چرخ خواهند زد. پیام فضلی‌نژاد در داخل و فضله "پیام"نژاد در خارج... بوسهل زوزنی را یادتان هست؟

باز هم پروژه‌ای دیگر...

Labels:

0 Comments:
Links to this post:
Create a Link