یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Saturday, March 29, 2008
وقتی نیکان جواد بود...مگه هنوز نیست؟
چون نهضت جوادیه راه افتاده، ما دیدیم نباید غافل بمانیم و گشتیم دنبال عکس‌های قدیمی که در دسترس بود.

عکس اول مربوط است به کلاس دوم ابتدایی، در مدرسه "هاردینگ" ایالت اورگن، در شیطان بزرگ - سنه ۱۳۵۵. بعدی، وقتی در خرداد ۱۳۷۱ با بچه‌های گل‌آقا و رفقا رفته بودیم دارآباد و نفس مبارک بنده بند آمده بود. سومی، جشنواره فیلم طنز گل‌آقا بود همراه با علیرضا خمسه و سیامک ظریفی، در سینما فرهنگ، بهمن ۱۳۷۱. ماجرای این عکس هم بامزه است. کاریکاتور خمسه را کشیده بودم برای کیهان کاریکاتور و بابت دماغش که اندکی شبیه آلت تناسلی شده بود عذر خواستم...گفت مشکل ژنتیکی است و ربطی به کاریکاتور من ندارد!

عکس چهارم با آن عینک ژیگولی مال سال ۱۳۷۳ است، در روزنامه همشهری. یک دوره‌ای بعد از چاقی، به خاطر آنفولانزا ۱۵ کیلو کم کردم. این عکس مال همان‌ روزهاست. بعدی‌اش، یکی از معدود عکس‌های زمین‌شناسی! گمانم سال ۱۳۷۴ است در جاجرم خراسان. آن یکی هم سرک کشیدن به سرویش ادب و هنر روزنامه همشهری...


عکس ششم، عکس بنده و شاهینی است که در اواخر تابستان ۱۳۷۵ به خانه ما در چیذر پناهنده شد. عکس هفتم البته عکس اسکار با بنده است نه بنده با اسکار، بهمن ۱۳۸۰، در استودیو انیمیشن زاگرب که البته کلی از زیارت ما خوشحال هم شد! و نهایتا حضرت بنده در دفتر مجله تماشاگران.استفاده از عکس‌ها فقط با اجازه کتبی نیک‌آهنگ کوثر آزاد است!

Labels:

0 Comments:
Links to this post:
Create a Link