یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Friday, March 21, 2008
حول حالنا الی احسن الحال
خداوندا! تو که خودت می دانی چه چيزی حال ما را خوب می​کند! چند سال است داريم همينطوری دعا می​کنيم که از اين کارها بکني، اما نمی شود که نمی​شود!

بله، قبول، خيلی از اوليا حق ۴۰ سال می​نشستند و دعا می​کردند تا نيازشان برآورده شود، ولی خدايی​اش ما که از اين صبرها نداريم...

آن زمان​ها چند نسل طول می​کشيد تا مردم بفهمند ته ماجرا چه بوده، ولی اين روزها قبل از وقوع حادثه کلی خبرها می​شود!

خدايا! حالا که چند سال است دعايمان نمی​گيرد، فقط تحويل بگير، بلکه لا​اقل حال​مان اين روز دوم عيدی بهتر شود...

خدايا! کارهای بزرگ را دست آدم​های کوچک مسپار!

خدايا! چون ملت ما حال تغيير سرنوشتش را ندارد و جبرا و قهرا همچنان به همين وضع مبتلاست، خودت يک کاری کن که بدون آمدن يک قطره خون از دماغ کسي، اوضاع بهتر شود.

خدايا! لطفا نگذار اينقدر به نام تو کارهای شيطانی بکنند! اینها همیشه به نام حسين، کارهايی می​کنند که تخصص شمر و يزيد است و به نام علي، معاويه بازی در​ می​آورند!

خدايا! اگر قرار است بنده تو، بدون واسطه با تو حرف بزند، چرا اينقدر شغل​های نان و آندار برای مترجمان و واسطه​ها درست کرده​ای که سهم هم از همه چيز آدم می برند؟ دعا می​کنم این واسطه​ها حذف شوند!

خدايا! اگر تقلب بد است، چرا مدعيان پيروی از فرامينت معمولا متقلب​ترين مردمانند؟ دعا می​کنم ترسی به جان​شان بياندازی که از اين کارها نکنند، البته اگر واقعا خداترس باشند!

خدايا! تو بخشنده و مهرباني، اما انگار بخشندگی​ات و مهربانی​ات اين چند سال بيشتر نصيب کسانی شده که خلاف دستوراتت کار کرده​اند. این جماعت فقط به دستورات بخش​های مربوط به انتقام عمل کرده​اند، آن​هم به بدون توجه به متن.

خدايا! اين نفت، ملت ما را اندکی گشاد کرده. بی ادبی​ام را ببخش، اما چيز بهتری به ذهنم نرسيد. ملت ما مصرف کننده است و رعيت دولت. ملت عزيز ايران را غيرتی بخش اساسی و عزتی ده به دور از نفت تا ديگر منت جماعت را نکشند.

خدايا! حول حالنا الی احسن الحال!

Labels:

0 Comments:
Links to this post:
Create a Link