یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Saturday, August 09, 2008
لایحه حمایت از افراد ضد خانواده
و اما بازی وبلاگی جديد

ببینید چه شده که من دارم پا به پای این فمینیست​ها علیه این لایحه مزخرف موسوم به حمایت از خانواده و در حقیقت ضد خانواده می​نویسم! نه، عضو مافیای زنان و غیره نشده​ام، هنوز هم معتقدم که اکثر فمینیست​ها گوگولی هستند!

اما ماجرا اینجاست که مجلس ایران، اندکی ضریب الاغیته​اش بالا رفته. یک مشت ابله ترانزیستوری دارند زیر نظر اصولگرایان موسوم به آبادگر که کاری جز نابود کردن سرشان ن​شود، گند می​زنند به زمین و زمان.

یواش یواش کسانی که خوشحال بودند لاریجانی رئیس مجلس شده خواهند فهمید این مرد موبور گوگوری مگوری چه اژدهایی است. حداقل شاکی من بود، چند بار هم نانم را برید، که الهی به حق علی نانش در روغن خوک چینی خیس بخورد!!!(که بوی گندی هم می​دهد).

مجلس هشتم، پر شده از يک گروه اخفش که فقط سرتکان می​دهند و تاييد می​کنند.

می​خواهند حالا بنياد خانواده را که به اندازه کافی خراب نشده بود به هم بريزند. باور کنيد اگر ته ماجرا را در بياوريد، خواهيد ديد چند نفر دارند اين ماجرا را می​گردانند و بقيه هم دست به سينه اطاعت خواهند کرد و رای خواهند داد.

الان هم که کيهانی​های مقيم خبرگزاری دارند برای فشار به شيرين عبادي، از همه طرف به او حمله می​کنند.

لطفا اگر فرصتش را داشتيد، به مطالبی که در طول ماه​های گذشته تدريجا عليه او، بهايی​ها و گروه​های فعال حقوق بشر در اينجا و آنجا نوشته شده رجوع کنيد و سرنخ​ها را بيابيد. نقطه​ها را به هم وصل کنيد. کاری ندارد که!

چند سال پيش که داشتم کتاب روشنفکران و عاليجنابان خاکستری را می​خواندم، حس می​کردم چقدر روش​های کيهان و اقمارش به اين جماعت شبيه است.

هرچه هست، قوانين ايران در قبال زنان عقب افتاده است و اين مجلس دارد کار را به قهقرا می​کشاند.

Labels: