یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Wednesday, August 26, 2009
چرا به خاطر چند دخول ناقابل، آبروی نظام را بردید؟
مقام عظما ضمن پذیرفتن این مساله که یک کارهایی هم شده، از نخبگان و خواص سابق شاکی شدند که آبروی نظام را جلوی همسایه و فک و فامیل بردند.

معظم له گفتند، ما هرچه سعی کردیم ماجرای برخورد ناجور بعضی آدم‌های خودسر را علنی نکنیم تا دل امت همیشه در صحنه به درد نیاید، اما این کروبی زد کاسه کوزه‌های ولایت را به هم.

ایشان فرمودند اصولا ما چون قرار است علی‌بن ابیطالب دوران باشیم، خلخال و این حرف‌های کفش یک خانم نا مسلامن هم برایمان مهم است، البته وقتی عکس ماجرا در نشریات بین‌المللی منتشر شود!

حالا چند نفری رفته اند کوی دانشگاه این دانشجویان را از بالای پشت بام انداخته‌اند و کشته‌اند، که چه؟ چه اهمیتی در مقابل بزرگی و عزت ما دارد؟

حالا چند نفری هم دچار دخول شده‌اند...چه دخلی به ما دارد؟

این جوانان عزیز یک جاهایی خب زیاده‌روی کرده‌اند، بدون آنکه آبروی‌شان برود، تنبیه‌شان می‌کنیم، نه مثل آن دشمنان اسلام و مسلمین که می‌خواهند آقا مجتبای ما را ناراحت کنند...

اصولا دشمن می‌خواهد سو استفاده کند! لطفا کسانی که به ایشان دخول شده، آخ نگویند تا مبادا این دشمن فرضی بر علیه حساب‌های آقا مجتبی در لندن یک کارهایی بکند.

عزیزان من! حالا یک شیشه نوشابه یا یک باتوم چه قابلی دارد؟ حفظ نظام از اوجب واجبات است. شما باید در راه حفظ نظام ... بدهید. همینطور مدام هم بدهید.

حالا چند نفر از برادران متعهد بسیج خب یک لواطی هم کردند... بچه بودند، نفهمیدند.

این آقای مرتضوی ما هم خب یک کمی حواسش نبود، بچه مردم را سپرد دست قرارگاه "فاک‌الباب" و خب برادران هم جوانی کردند که حتما با ایشان برخورد خواهد شد...

----

راستی! از حجت‌الاسلام 'فاکر' چه خبر؟

Labels:

0 Comments:
Links to this post:
Create a Link