یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Wednesday, March 02, 2005
خاطرات بعد از زندان-۴۴

قسمت‌های پیشین ۱- ۲ -۳-۴-۵-۶-۷-۸-
۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۱۸- ۱۹-۲۰
-۲۱-۲۲-۲۳- ۲۴- ۲۵-۲۶-۲۷-۲۸-۲۹
۳۰-۳۱-۳۲-۳۳-۳۴-۳۵

۳۶-۳۷-۳۸-۳۹-۴۰-۴۱
۴۲-۴۳-۴۴-۴۵-۴۶


دادگاه قاتلان زنجیره‌ای قرار است در دومین هفته بهمن حکمشان را صادر کند. شیطونه می‌گه دارن بهمن اعلام می کنند که در ۲۲ بهمن عفو بخورند!!!

دادگستری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بهتر است برود غاز چرانی. گزارش کمیسیون در باره روند دادرسی در شعبه محترم ۱۴۱۰ بشدت از سوی دادگستری مورد اعتراض ٔواقع شده است. به عبارت دیگر، مجلس ششم کشک! حالا کمیسیون اصل ۹۰ هم از ریاست محترم دادگاه شعبه ۱۴۱۰ شکایت کرده به دادگاه انتظامی قضات. اگر روندی را که من دارم می بینم به همین صورت ادامه پیدا کند، اعضای کمیسیون یکی یکی محاکمه می‌شوند، ولی ریاست محترم شعبه ۱۴۱۰، نه!

می‌گویند محاکمه احمد زید آبادی هم تا یک ماه دیگر بطور غیر علنی برگزار خواهد شد. نکند او هم قاتل زنجیره‌ای بوده که باید محاکمه‌اش غیر علنی باشد! به احمد که نمی آید اینکاره باشد!"بروتوس، تو هم؟"

بوی بدی می‌آید. تاج‌زاده برای ادای توضیح در مورد واقعه خرم آباد به دادگاه احضار شده، و با شکایت شورای نگهبان هم هم به دادگاهی دیگر خواهد رفت. می خواهند قبل از انتخابات سال دیگر ترتیب مبارکش را بدهند.

از همه پرونده‌ها عجیب‌تر هم پرونده "عزت ابراهیم نژاد" است. این بنده خدا در مرخصی بود که پیش دوستانش در خوابگاه رفت و شب ۱۸ تیر کشته شد. حالا خانواده اش به هر دری می زنند، می رانندشان.

ادامه بازداشت عزت سحابی هم از آن مسائل عجیب است. می‌گویند به یکی از دوستانش گفته که سال‌ها زندان قبل از انقلاب به اندازه یک هفته زندان کنونی به او فشار نیاورده است.

ساختمان همسایه روزنامه دوران امروز که متعلق به دادگستری است همچنان پر از کسانی است که احتمالا برای ما پرونده ساخته اند و می سازند. معاونان دادگستری را هر روز می بینی که به چشم غره به ساختمان روزنامه نگاه می کنند.
ادامه دارد


1 Comments:
Anonymous MardomAzar-t said...
خداییش شانس آوردیم شما سرت شلوغه و ممکنه نرسی وبلاگتو آپدیت کنی!

Links to this post:
Create a Link