یادداشت‌های نیک آهنگ
انتشار مطالب اين وبلاگ در کيهان و رسانه​های مشابه، حرام است
Thursday, March 03, 2005
خاطرات بعد از زندان-۴۶
قسمت‌های پیشین ۱- ۲ -۳-۴-۵-۶-۷-۸-
۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۱۸- ۱۹-۲۰
-۲۱-۲۲-۲۳- ۲۴- ۲۵-۲۶-۲۷-۲۸-۲۹
۳۰-۳۱-۳۲-۳۳-۳۴-۳۵

۳۶-۳۷-۳۸-۳۹-۴۰-۴۱
۴۲-۴۳-۴۴-۴۵-۴۶


دادگاه تاج‌زاده هم از آن اتفاقات تاریخی است. علت محاکمه جدید او هم مخدوش کردن رای مردم در انتخابات مجلس است. احتمالا منظور از این خدشه، رای بالاتر علیرضا رجایی از بعضی‌هاست! با آنکه از بعضی از اتهام‌ها هم تبرئه شده، ولی می‌خواهند حتما محکوم شود! به زبان بی زبانی دارند به او می گویند که باید برود، وگرنه باید انتخابات ریاست جمهوری را از زندان دنبال کند! تاج‌زاده هم عین لات‌های گردن کلفت یکی از جلسات دادگاه را به دلیل عدم حضور خبرنگاران ترک کرد. خوشم آمد!

بامزه تر اینکه خود علیرضا هم که عضو هیات رئیسه انجمن صنفی هم هست، احضار شده. علیرضا از آن موجودات نازنینی است که نبودش در مجلس به ضرر رای دهندگان خواهد بود. اهل بند و بست حزبی نیست، زندگی سالمی دارد.

در این بین، بازداشت رئیس دادگاه انقلاب کرج خیلی سر و صدا کرده. خبرنگاران می گویند که او سر دسته باند صادرات فحشا بوده، و در خانه‌ای در کرج که مخصوص نگهداری از دختران فراری بوده، از آنها نگهداری ویژه می کرده است. آقایان همکار هم از امکانات این خانه استفاده های لازم را برده اند. حالا ماجرا لو رفته و مجبور شده‌اند طرف را بازداشت کنند. خدا را شکر که روزنامه‌نگاران در راه‌اندازی خانه‌های فساد نقش نداشته اند، وگرنه دودمانشان بر باد می رفت، ولی وقتی یکی از خودی‌ها خطایی مرتکب می شود، آب از آب تکان نمی خورد. به این می گویند اعتدال و عدالت و غیره.

قبل از سالگرد پیروزی انقلاب هم منزل هدی صابر را بازرسی کرده‌اند و آلبوم عکس‌های خانوادگی و کتاب‌هایش را با خود برده اند. این ماجرای آلبوم و وسایل شخصی هم از آن مسائل دردناک است.

صحبت‌های اخیر خاتمی در باب اینکه با بر هم زنندگان امنیت ملی برخورد نمی‌شود و حتی تشویقشان هم می‌کنند، برای ما سوژه‌های جالبی ایجاد کرده. وقتی مجری قانون اساسی چنین بگوید، وای به حل ما. به نظر من، تنها بر هم زنندگان امنیت ملی، روزنامه‌نگاران هستند و بس که به اندازه کافی با ایشان برخورد شده و خواهد شد! درود بر اقتدار بعضی‌ها!

بیشتر خواهم نوشت


0 Comments:
Links to this post:
Create a Link